Yazılım

Uzaktan ve Sosyal Güvenceli Yazılım Uzmanlığı – SOFTREME

Merhaba arkadaşlar ,
Yazılımcılara yönelik, uzaktan ve sosyal güvenceli olarak özgürce kodlayabileceğiniz bir proje olan SOFTREME‘den bahsetmek istiyorum.Türkiye’nin her yerinden güzel ücretler ile yazılım uzmanlığı yapma fırsatı tanıyan bu oluşuma bir göz atalım.

Softreme Nedir?

Softreme; yazılımcıların istediği zaman, istediği yerde, istediği kadar çalışarak istedikleri projelerde yer almalarını sağlayan firmadır. Softreme, firmaların ihtiyaçlarını karşılamada en iyi yazılımcılarla çalışmalarını sağlarken ülke çapındaki en iyi yazılımcıların da iyi projelerde özgürce yer almalarını sağlar. Softreme, uzman kadrosunun verdiği eğitimlerle de yazılımcılarının son teknolojiyi kullanıp geliştirmelerini sağlar ve kariyer gelişimlerine destek verir. Bilgi ve teknoloji çağında alanımızdaki tüm sınırların gereksiz olduğunu düşünen her yazılımcının hayalindeki çalışma imkanlarını sunar. Bilgi, iş ve kaliteyi ön planda tutarken çalışanların ihtiyaçlarını göz ardı etmez; ihtiyaçları olan alanlarda destek verir, sosyal güvence ve ödemeler konusunda hassas davranır. ”

Softreme‘in Sunduğu Fırsatlar:

  • Özgür Çalışma Ortamı :İstediğiniz zaman ve yerde, istediğiniz kadar çalışarak istediğiniz projede yer alma imkanı
  • Ofis : Ofiste çalışmak isteyenler için 12 farklı lokasyonda ideal çalışma ortamı
  • Ücretsiz Eğitim: Yazılım ve kariyer gelişimine destek veren ücretsiz eğitimler
  • Sosyal Güvence & Maaş: Sosyal güvence ile çalışma imkanı – Çalıştığınız saat kadar ücret ve ödemeler aylık olarak yapılmaktadır.

Yazılım sektörüne farklı bir soluk getiren Erdoğan Öztürk’e yeni projesinde başarılar diliyorum.

Kaynak:http://www.softreme.com/

Yazılım Geliştirici, Antakya 1992 doğumlu. Bilgisayar ve teknoloji için doğmuş bir insan. Hayatını yazılım ve teknolojiye adamış biri.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.