Zer0ne Yazılım ve Tasarım Eğitimleri Yeni Dönem ile Karşınızda

Merhaba arkadaşlar,

Daha önce Zer0ne Yazılım ve Tasarım Eğitimleri projemize blogumda yer vermiştim . İlk defa duyanlar için tekrar etmek gerekirse, Zer0ne Yazılım ve Tasarım Eğitimleri, gönüllü üniversite öğrencilerinden oluşan bir ekip ile üniversite öğrencilerine ücretsiz yazılım ve tasarım eğitimleri veren bir projedir. BURDUR/Bucak içerisinde çalışmaları yapılan Zer0ne Yazılım ve Tasarım Eğitimleri, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi/Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencileri İnci BAYRAMOĞLU ve Abdülkadir AKGÜL ortak projesidir.

2017 yılının başlarında başlattığımız projemize, yeni dönemde devam ediyoruz. Bucakta emsali bulunmayan projemiz, Bucak gençlik merkezinde başlamıştır. Geçen sezon C#, JAVA, PHP, SQL, PHOTOSHOP eğitimleri verilirken bu sezon JAVASCRIPT & SEO, PHP, AĞ, SQL, HTML, PHOTOSHOP eğitimleri ile karşınızdayız. İlk haftamızda Bucak Gençlik Merkezi Müdürü Mehmet Kara’nın katılımıyla kokteylimizi gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Verimli, herkesin kendine pay çıkaracağı bir dönem diliyorum.

Bende yazılım & tasarım alanlarından birinde tecrübeliyim ve bilgimi daha çok öğrenci arkadaşım ile gönüllü olarak paylaşmak , bu projeye katılmak istiyorum diyen öğrenci arkadaşlar bu  konuda bayramogluinci@gmail.com adresinden yada sitenin iletişim kısmından irtibata geçebilirler.

Bilgi paylaştıkça çoğalır !

 

You may also like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.